Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Čajanka s starimi starši pri Miškah

Bilo je veliko veselje, ko smo se pripravljali na ta čudovit dan. Pripravljali smo darila in prostor, se pogovarjali, kaj radi delamo z babico in dedkom. Čista sreča. Nepozabni so tudi nasmehi do ušes, ko je otrokov stari starš prišel k njemu v vrtec. Iskrena hvala, ker ste si vzeli čas.
Pripravili smo krajši program; zapeli, zaplesali, zarajali, in najpomembnejše, se družili, pogovarjali in se imeli enostavno lepo. Pripovedovali smo si zgodbe, kaj babice in dedki najraje počnejo z vnuki, kaj vnuki radi počnejo z njimi in se zavedali, kako pomembno vlogo imajo.

 

Ob koncu nas je prišla pozdravit tudi dobra vila ter nam zaželela vse lepo v letu 2019.

 

Vzgojiteljice oddelka Miške

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)