Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Čarobni december pri Medvedkih

Čarobni december smo pričarali tudi v igralnici Medvedkov. Poskrbeli smo za gibanje v igralnici, terasi in telovadnici. Poslušali smo praznične pravljice in pesmi ter spontano plesali in se zabavali. Izdelovali smo voščilnice, dekoracijo za igralnico  ter okraske s katerimi smo okrasili kar dve smrečici. V dar smo dobili leseno, ki nam jo je izdelal Anin očka, David Iskra. Dedek Mraz nam je prinesel darila, katerih smo se zelo razveselili. Pripravili smo prav posebno čajanko, saj nas je obiskal prijatelj Medo. Prvič letos smo se igrali s snegom in to kar v naši igralnici. Pred prazniki smo se poslovili od naše prijateljice Mile, ki je postala “čebelica” in se odpravili na daljše počitnice.

ga. Klavdija Kužnik

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)