Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Medvedki v mesecu maju

Medvedki smo meseca maja veliko preživeli na svežem zraku – na terasi, kjer smo gledali mogočnega bagra, ki ureja naše novo igrišče; na dolgih sprehodih v okolici vrtca in na bližjem travniku, kjer smo imeli piknik in gibalne urice.

Spremljala so nas travniške cvetlice in živali – pikapolonica, metulj, mravljice, kobilice… Preko zgodbice Trije metulji smo spoznavali barve, števila, prirejali metulje in cvetlice ter lutke animirali. Ob zgodbici smo zapeli nekaj znanih pesmic, katerim nekateri otroci že pripevajo. Obiskal nas je polžek, ki se nam je skril v hišico in nikakor ga nismo mogli priklicati ven! Upamo, da nas bo kmalu obiskal še kakšen!

Praznovali smo tudi rojstni dan dveh Medvedkov, ki sta dopolnila 2 leti v aprilu. Želimo jim vse najboljše! Po 2 mesecih doma se imamo tudi v vrtcu lepo in vsi smo zdravi, kar je najbolj pomembno.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)