Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Noč v vrtcu v enoti Medo

Prišel je težko pričakovan petek, 10. 6. 2022, ko so otroci iz skupine Metulji prespali v vrtcu. Že dopoldanske dejavnosti niso potekale kot ponavadi, saj so se Metulji za en dan spremenili v čisto prave šolarje in obiskali prvi razred. Učiteljica jim je predstavila dnevno dogajanje v šoli in jim jo tudi razkazala. Otroci so si naredili izdelek, mali maturantje pa so prejeli vstopnice za prvi razred.

Ker je bil cel dan za otroke ena velika skrivnost, je bilo prav zabavno opazovati njihove reakcije. Težko opiševa, kaj vse se je dogajalo, najbolje, da več o dogajanju povedo kar fotografije.

Starši so se začeli zbirati pred vrtcem, otroci pa kar ne bi še šli domov. Otroci so predlagali zanimivo igro, da morajo starši za vstop v vrtec povedati geslo, kajti vrtec ob vikendih ne obratuje. Geslo je bilo …. kaj mislite? Seveda, DINOZAVRI 😉

Zapisali: vzg. Jožica Štrasberger in pom. vzg. Anita Kuhelj

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)