Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Pestro januarsko cepetanje pri Brulčevih

V januarju smo večino časa preživeli združeni, saj je nekatere od nas napadla kakšna od zimskih nadlog, vendar smo se imeli tudi tako nadvse lepo. V tem času nas je prišla obiskat tudi naša ravnateljica in videla, da se imamo res lepo pri Brulčevih.

V januarju smo se urili v igri z zvirali, hodili in kobacali po čutni poti, se lovili z bibo, raziskovali, prebirali naše čudovite slikanice, hodili po črti, se urili v fino motoriki z namiznimi igrami, se urili v sezuvanju in obuvanju ter se učili stati na naših malih nožicah. Skratka bili smo res družabni, igrivi in razigrani ter polni raziskovalnega duha.

Res nam je bilo lepo. Že komaj čakamo, kaj lepega nam bo prinesel mesec februar.

Mali in velike od Bručevih

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)