Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

PRI MUCKIH V JURČKU

Čeprav je je bilo vreme na začetku šolskega leta zelo toplo, je datum na koledarju že pokazal 1. september. Pričelo se je novo šolsko leto in tudi za vse otroke in delavke vrtca nov začetek v čisto novem vrtcu Sonček, enoti Jurček. Težko smo pričakovali ta dan. Prav tako kot otroci, smo tudi delavke čutile vznemirjenje.

Za nami so že trije tedni in življenje v vrtcu je vsak dan boljše. Joka skoraj ni več, le občasno še pri nekaterih otrocih pri prihodu. Usvajamo pravila dnevne rutine in uživamo v vsakdanjih dogodivščinah.

  

  

  

  

  

   

  

  

  

  

  

Da nas bo sreča v novem vrtcu res spremljala, je dokaz štiriperesna deteljica, ki je zrasla ravno zraven naše terase.

vzg. Lilijana Hrovat

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)