Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Vroče vroče je pri Medvedkih!

Pri Medvedkih je vroče, tako kot povsod drugod, saj je le prislo poletje in veliko igranja ter crkljanja v nasi igralnici. V zgodnjih dopoldanskih urah smo odhajali na prosto – sprehodi in igre na terasi, po malici pa smo se zadrzevali v prijetno ohlajeni igralnici.

V juliju smo se igrali z vodo v najbolj vročih dneh; jo prelivali, se špricali in ugotavljali kaj plava in potone. Spoznavali smo morje, zivali v morju, poletno sadje, kako se zaščitimo pred močnim soncem… Najbolj všeč nam je bila zgodba Medo Jaka na morju, knjiga Morje – Zvedavcki, pesmica o Raku in bans Lubenica. Pripravljeni smo, da se spočijemo doma, v naravi, hribih ali na morju. Povsod bo lepo, le da so mamice in očki z nami!

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)