Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Sonce se smeje, ves svet pogreje…

Otroci iz skupine Medvedki smo spoznavali vreme, sonce in kako se pred njim zaščititi. Spoznavali smo različna pokrivala, se z njimi igrali; spoznavali vreme z Bino in Borom. Opazovali vreme okoli sebe in ga iskali na nebu. Družbo nam je delala kitara in Biba v bivanju na prostem. Enkrat smo tudi malce čofotali in se igrali z vodo, veliko pa hodili na kahlico in stranišče – nekateri otroci so že zelo uspešni, drugi pa še bodo in to prav zares kmalu.

In kaj še počnemo? Veliko veselja je požel bazen z žogicami v katerem se otroci kopajo. Iz igralnice večkrat rešujemo žuželke. Pospravljamo teraso in imamo na njej zajtrk. Uživamo v sladoledu. Skačemo po trampolinu. Z veseljem se sami sezuvamo, nekateri še ob pomoči odraslega.

Praznovali smo še nekaj junijskih rojstnih dni. Vse najboljše Matija, Nina in Neža!

Želimo si umirjenih, prijetnih poletnih dni z veliko igranja in crkljanja.

Zapisala: vzg. Mateja Mišmaš

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)