Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Srečanje s starimi starši

V sredo, 28. 3. 2018, smo v skupino Zajčki povabili Babice in dedke. Na povabilo se je odzvalo 17 starih staršev.  S svojimi vnuki so okrasili pirhe in naredili podstavke zanje. Skupaj smo se pogostili s piškotki, sadjem, čajem in kavo in malo poklepetali. Čeprav so bili otroci precej zadržani, nam je uspelo tudi malo zaplesati.

Ko so otroci odhajali iz vrtca, so zelo ponosno nesli domov izdelke, ki so jih naredili s starimi starši.

Danes so navdušeno pripovedovali o včerajšnjem druženju in že spraševali, kdaj bodo v vrtec spet prišli njihovi stari starši.

Vsem, ki so si vzeli čas za druženje z nami, se iskreno zahvaljujemo.

 

Vzgojiteljica Mojca Obrstar

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost