V skupino Zajčkov smo s prvim marcem na prakso dobili Ambroža Čopija. Z nami je bil kar dva meseca. Otroci so ga lepo sprejeli, tudi tisti, ki so na začetku potrebovali več časa in prilagoditve. Ambrož je s svojim prijaznim načinom komuniciranja hitro pridobil zaupanje tako otrok kot odraslih. Zelo radi so se z njim igrali. Tudi on je otroke zelo vzljubil.

Po dveh mesecih smo se poslovili in otroci so še kar nekaj časa spraševali, kje je.

Prejšnji petek pa nas je obiskal in z nami opravil sprehod za MALI SONČEK. Pot nas je vodila čez Tomažev most, skozi Trške njive do Loke, kjer smo se malo okrepčali in pot nadaljevali do vrtca.

Med potjo se je Ambrož poslovil in nam obljubil, da nas bo še obiskal.

vzg. Lilijana Hrovat

20160520_091525

20160520_094101

 

(Skupno 244 obiskov, današnjih obiskov 1)