Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Bibarije, pesmice, zgodbice


Zgodbe o nagajivem koronavirusu, ki nam jo je letos tako zelo zagodel – primerne za branje in ogled z vašimi malčki:


Kratko bibarijo Medved stopa (avtorica Mira Voglar), posreduje vzgojiteljica ga. Milena Turk, ki je tudi izdelala lutke. Primerno za otroke starosti 1-2 leti https://youtu.be/Gz6nnqLeHeU


V spodnjem dokumentu je zbranih nekaj povezav, preko katerih si lahko ogledate in prisluhnete različnim otroškim zgodbicam


V mesecu novembru v našem vrtcu veliko časa namenimo skrbi za zdravo telo, kamor spada tudi skrb za lepe in zdrave zobke. Vzgojiteljica ga. Mojca Obrstar je posnela branje zgodbe Ah ti zobki (avtorica Svetlana Tiourina), dodala lastne ilustracije in ustvarila kratek posnetek, ki preko katerega otroci spoznajo, zakaj je umivanje zobkov pomembno. Zgodba je primerna za otroke starosti od 3 let. Vabljeni k ogledu na povezavi https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=FcE72fkcaf7pZVYtOvoXKuJS


(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 15)