V novembru smo organizirali letošnjo prvo zbiralno akcijo starega papirja, v kateri smo zbrali 212 EUR. Znesek, kateremu smo dodali preostanek iz lanskoletne zadnje zbiralne akcije, smo namenili za nakup elementov za poligon za enoto Jurčičeva ulica. Ptički so bili prvi, ki so preizkusili nove elemente za poligon.

Z veseljem so se plazili, plezali, hodili in se drsali po živobravnih elemetnih iz pene ter tako razvijali svoje gibalne zmožnosti. V kratkem pa ga bodo preizkusili in redno uporabljali tudi Mucki in Zajčki. Izkupiček preostalih dveh zbiralnih akcij papirja bo namenjen za nakup didaktičnih sredstev za enoti Stara šola in Dvor.

DSCN8645 DSCN8649 DSCN8653 DSCN8656 DSCN8662

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje pri prvi letošnji akciji, hkrati pa vas vabimo, da se nam pridružite pri zbiralni akciji starega papirja v marcu in juniju.

Ekološki pozdrav.

Tanja Fabjančič, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)