Starše otrok Vrtca Žužemberk z enotami VVD Brulec, Jurčičeva ulica, Star šola in Dvor vljudno vabimo na predavanje ge. Tanja Fabjančič, svetovalne delavke v Vrtcu Žužemberk, na temo Vzgoja otroka v predšolskem obdobju, ko se postavljajo temelji zdravega razvoja otroka. Predavanje bo

v torek, 7. 3. 2017, ob 16.30– v jedilnici PŠ Dvor za enoto Dvor

in v četrtek, 9.3.2017, ob 16.30,  v skupnem prostoru enote Stara šola za enote v Žužemberku.

Na predavanju bo izpostavljen pomen zastavljanja vprašanja o starševski viziji, pri čemer se sprašujemo, kakšnega otroka želimo vzgojiti. Spregovorili bomo o pasteh razvajenosti, razliki med otrokovimi potrebami in željami, pomenu postavljanja meja ter načinih, kako pri otroku spodbujati želeno vedenje in kako ukrepati, ko otrokovo vedenje ni sprejemljivo.

Vljudno vabljeni.

 

Žužemberk, 28. 2. 2017

Pomočnica ravn. in svetovalna delavka za vrtec:                                                      Ravnateljica:

Tanja Fabjančič, univ. dipl. soc. del., l. r.                                                      Mira Kovač, prof., l. r.

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)