V sredo, 16. 12. 2015, smo imeli v vrtcu Žužemberk že tretji tradicionalni pohod z lučkami. Ob 17. uri smo se zbrali pri vrtcu na Jurčičevi, prižgali lučke, nato pa smo se odpravili na pot.

Od vrtca proti gradu se je vila dolga kolona, iz katere so odsevale drobne lučke, slišalo pa se je tudi prepevanje in prijeten klepet. Na cilju nas je pričakalo presenečenje – gledališka predstava Didel didel daja, dedek Mraz prihaja, ki so jo pripravile delavke in otroci iz Stare šole.

Predstavi je sledilo druženje ob toplem čaju in pecivu, ki so ga spekle pridne babice naših otrok. Delavke vrtca smo pripravile različne izdelke in jih ponudile na stojnicah. Z izkupičkom bomo nabavili didaktične pripomočke za delo z najmlajšimi.

Ob slovesu je res marsikoga zeblo v prste ali noge, vseeno pa je bilo prijetno toplo v naših srcih, saj smo skupaj preživeli še eno čarobno decembrsko druženje.

IMG_6613

IMG_2101

 

IMG_2116  IMG_2126

IMG_2127

IMG_2124

IMG_2134

IMG_2136

IMG_2138

     Vzgojiteljica, Mojca Obrstar

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)