Pretekli teden smo se pogovarjali o varnem vključevanju v promet. Spoznali smo nekaj prometnih znakov, opazovali smo različna vozila na cesti, na ploščadi pa smo imeli svojo cesto, na kateri smo se trudili varno voziti.

Igrali smo se socialno igro sedež na avtobusu je prost, zato smo si kar v igralnici naredili avtobus.

Prav posebno doživetje pa je bilo v petek, 7. 4. 2017, ko smo se z avtobusom odpeljali do Ljubljane. Obiskali smo lutkovno gledališče, kjer smo si ogledali predstavo Medved in mali. Otroke so lutke zelo pritegnile, zato se tudi kasneje radi pogovarjajo o predstavi.

Velik vtis pa je na otroke naredila tudi vožnja z avtobusom – še posebno ko smo se peljali skozi tunel, kar niso mogli skrivati navdušenja.

Vzgojiteljica, Mojca Obrstar

 

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)