Šolsko leto smo v Stari šoli zaključili na Loki ob reki Krki. Najprej smo se s kratkim programom poslovili od najstarejših otrok vrtca, ki so ob petju Cici himne pogumno in veselo odkorakali skozi vrata v improvizirano šolo. Nato  je sledilo sproščeno druženje staršev in otrok. Pripravili smo zanimive delavnice, v katerih so se lahko frizirali (mamica ga. Brigita in hčerka Erika Mohorčič), fotografirali za družinski album v različnih preoblekah, poslikavali obraz in izdelovali zmajčke (ga. Dinka Petje in mamica ga. Urška Plot), spuščali po ziplinu (očka g. Aljaž Štrucelj) ter se preskušali v premagovanju ovir na poligonu (očka g. Miha Plot). Poskrbljeno je bilo tudi za lakoto in žejo, za kar sta pridno skrbeli ga. Štefka Jarc in ga. Erika Gjerek s peko slastnih palačink ter z limonado. Vrhunec zaključka pa je bila ohladitev – težko pričakovani sladoled.

Vsakemu začetku sledi konec in tudi naše druženje se je kar prehitro končalo. Imeli smo se lepo, zelo smo uživali v medsebojnem druženju. Vsem staršem in otrokom se zahvaljujemo za obisk, prav tako pa staršem, ki so nam pomagali pri delavnicah.

Vsem vam želim lepe in dolge počitnice.

vzgojiteljica Minka Fric

Foto: Petra Bavdek

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)