Kolo časa se vedno vrti hitreje. Tako se zdi nam odraslim. Tudi letos je tako. V torek, 4.6. 2019, smo zopet skupaj s starši,  nekoliko drugače  zaključili letošnje šolsko  leto in se poslovili od naših najstarejših otrok.

Le -ti v jeseni zakorakajo na nove šolske poti.  Z veliko pričakovanj pa se že oziramo proti novemu vrtcu, ki ponosno stoji na hribu in čaka na naše otroke, kateri trenutno bivajo v šolskih prostorih in DV  Brulec.

V programu smo se predstavili z Jurčkovo himno, ki nas bo spremljala tudi v novem vrtcu na Jurčičevi ulici. Otroci iz skupine RIBICE so se predstavili kot pravi mali maturanti. Mlajši generaciji, skupini Miškolinov pa predali  zlati ključ, ki ga bodo skrbno varovali vse leto v novem  vrtcu.

Istočasno pa se zahvaljujemo vsem staršem naših varovancev za prijetno sodelovanje, obogatitev naših dejavnosti z obiski in tudi moralno podporo, ter podarjenimi odpadnimi sredstvi. Še naprej si želimo lepega sodelovanja in dobrih odnosov.

  

vzg. Zdenka Blatnik

 

(Skupno 289 obiskov, današnjih obiskov 1)