V torek,  22.5.2018  so se ob 9.30 uri Cicibralčki zbrali v telovadnici. To so otroci iz skupin Mucki, Zajčki, Mravljice, Miškolini, Ribice, Pikapolonice, Miške in Metulji.

Vse veselje in navdušenje se je valilo proti telovadnici. Otroci nasmejani na bibah in v skupinicah so se zbirali in napolnili vse tribune. Predstava je bila nagrada za pridno prebiranje knjig. Otroci so si sposojali knjige skozi vse leto. Doma so jih prebirali skupaj s starši in starejšimi brati in sestrami. Tako so naše knjige, ki so jih otroci v ličnih vrečkah iz blaga nosili domov in nanje skrbno pazili, še bolj povezovale družine naših malčkov. Tako raste ljubezen v knjigah in ljubezen do knjig.

 

Vse zbrane v telovadnici je najprej nagovorila ga. ravnateljica Mira Kovač.

Otroke je pozdravila knjižničarka ga. Brigita Lavrič, iz Knjižnice Mirana Jarca iz Novega mesta, ki je s sabo pripeljala škrata Rudija. Otrokom je zaplesal škratji ples.

Otrokom sta  čestitala in jim predala pohvale za pridno branje.

Podelitvi pohval je sledila težko pričakovana nagrada. Delavke Vrtca Dvor so zaigrale  predstavo Tri prašičke.

Srečen konec za pujske in pridne bralce.

Mateja Kuhelj

 

 

 

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)