V torek, 19. 12. 2017, smo povabili v vrtec babice in dedke, da jim v tem prazničnem decembru polepšamo dopoldne. Otroci so jim pripravili kratek kulturni program, ob katerem so naše babice in dedki zelo uživali. Najprej smo jim zapeli nekaj pesmi, nato se jim predstavili z dramatizacijo igre Medvedek seka smrečico, na koncu pa smo še zaplesali na pesem Medvedek Jaka. Sledilo je druženje ob čaju in piškotih, katere samo spekli v vrtcu. Preden smo se razšli, pa so jim otroci podarili spominček, ki so ga izdelali sami in jih bo spominjal na naš obisk.

Vsi otroci uživajo v družbi babice in dedka, saj pri njima dobijo neizmerno količino ljubezni, objemov, poljubov, zabavnih in nepozabnih trenutkov ter modrih nasvetov.

Jožica Štrasberger

Slavka Hrovat

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)