Mesec oktober je bil čaroben mesec, ki smo ga začeli s tednom otroka ter nadaljevali s temo o jeseni. Raziskovali smo gozd, ustvarjali z jesenskimi pridelki ter vseskozi brali pravljice na tovrstno tematiko. Pravljico smo tudi dramatično uprizorili ter si ogledali lutkovno predstavo vzgojiteljic oddelka Pikapolonic (Pod medvedovim dežnikom) ter Mišk (Listek Trepetavček). S pomočjo družine Gliha ter Hren smo si ogledali lovsko sobo ter tako pridobili boljšo predstavo o velikosti medveda ter ostalih gozdnih živali. Družinama se še enkrat zahvaljujemo, da smo jih lahko obiskali.

Posebno doživetje pa so nam pripravili PGD Dvor, ki so nam po evakuacijski vaji predstavili svojo poslanstvo ter pokazali opremo in vozila.
Vzgojiteljice oddelka Pikapolonice

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)