Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Miškolini, Ribice in Metulji na Paradi učenja v Novem mestu

Odzvali smo se prijaznemu povabilu Razvojno izobraževalnega centra Novo mesto na prireditev Parada učenja.

Otroci so prisluhnili glasbenim nastopom, si ogledali plesni nastop, spoznali gospo Elizabeto Vardijan, upokojeno knjižničarko in slavistko iz Novega mesta. Danes je aktivna na Univerzi za starejše pri RIC-u Novo mesto, je ambasadorka učenja in mentorica študijskih krožkov, animatorka bralne skupine in prenašalka bralnega virusa. Ogledali smo si še predstavitve na stojnicah in se razgibali v jutranji telovadbi z Društvom Šola zdravja.

Hvala gospe Tadeji Arkar za sprejem, pogostitev in praktična darilca za otroke.

Strokovne delavke oddelkov Miškolini, Ribice in Metulji

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost