Različna dogajanja v vrtcu je meseca maja popestril  prijeten obisk. Izakova mamica, ki nas je že obiskala v jeseni in predstavila svoj poklic zobozdravnice, je tokrat prišla z dojenčkom v naročju. Izak je med tem časom dobil bratca Dominika. Že takrat smo opazili, da se v maminem trebuščku nekaj dogaja. Sedaj pa je bil tu, tako majhen, tako nežen in tako nebogljen dojenček. Opazovali smo ga z vseh strani, gledali kaj vse že zmore in tudi dogajanje v njegovi plenički nam je bilo prav všeč. Pri negi in previjanju smo opazovali njegove male nožice ,ki so prav veselo brcale in se igrale. Ob njem smo se nekateri počutili že pravi » velikani«. Mamica nam je pokazala še igrače s katerimi se Dominik  igra. Povedala je tudi kaj Dominik je, kako že pase »  kravice » in še marsikaj. Lahko smo ga tudi pobožali, se ga malce dotaknili in slišali njegov jok. Za konec pa smo mu zapeli  dve pesmici, saj  dojenčki zelo radi poslušajo glasbo , ki jih pomirja in uspava.

Hvala mamici ga. Polonci Župevec za še en prijeten dogodek in popestritev dneva.

 

VZG. Zdenka Blatnik

 

 

 

 

Foto: Erika G.

 

(Skupno 176 obiskov, današnjih obiskov 1)