V torek, 21. 3. 2017 , je skupino Zajčkov obiskala Julijina mamica, ga. Brigita Mohorčič. Predstavila nam je poklic frizerke. Pokazala nam je številne frizerske pripomočke, nato pa se je spretno lotila česanja, spletanja kitk, navijanja, barvanja,… – skratka urejanja naših pričesk. Prav vsak je dobil novo »frizuro«.V Vzporedno je potekala igra v frizerskem kotičku, ki je bil tokrat zares bogato opremljen in otroci kar niso mogli skrivati navdušenja nad urejanjem pričesk. Zanimivo dogajanje so si ogledali tudi Mucki in tudi njim je frizerka uredila pričeske.

 

Mamici smo se s pesmico in skromnim darilcem zahvalili in se poslovili. Še vedno pa ponosno nosimo naše nove pričeske in igra v frizerskem kotičku pa bo gotovo še dolgo živela in nas spominjala na dan, ko nas je obiskala frizerka.

Vzg. Mojca Obrstar

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)