Lukov očka, policist, g. Štefan Rajer, je otroke skupine Miške in Metulji seznanjal z varno udeležbo v prometu. V pogovoru, ki je bi zelo aktiven tudi s strani otrok, je otrokom, s primeri,  povedal kako pomembno je, da so v avtu pripeti in  sedijo v svojih sedežih. Skupaj so obnovili tudi kako se vesti v  prometu, kot pešči ter kolesarji. Poudarek je dal na uporabi zaščitnih čelad in ostale opreme, ki je potrebna za varnost. Z veseljem so otroci pogledali tudi njegove službene pripomočke.

Sodelovati s policistom je za otroke vedno poseben dogodek. Lukov očka je otroke ves čas vodil k aktivnemu sodelovanju in ravno to je bil namen našega srečanja.

Hvala za prijeten in poučen obisk.

                                                                                                  Vzg. Slavka Hrovat

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)