V torek, 17. 11. , nas je obiskala Gašperjeva mamica, ga. Špela Jenkole, in nam na igriv način predstavila svoje delo. V garderobi smo se zbrali Mucki in Zajčki. Otroci so k zdravnici nosili svoje bolne in poškodovane ljubkovalne igrače, ona pa jih je pregledala in oskrbela. Seveda so zdravnici pomagali tudi otroci, ki so pogumno sodelovali v igri in se gotovo tudi kaj novega naučili. Ob obisku je ga. Špela vsaki skupini podarila komplet zdravniških pripomočkov za igro, ki jo imajo otroci zelo radi.

Mamici se najlepše zahvaljujemo za obisk in čas, ki si ga je vzela za tako poučno in zabavno igro z nami.                                                                                           DSCN8347 prstek je poškodovan DSCN8350 kužka je bolela glava podarjena igrača - komplet zdravniških pripomočkov poklic smo spoznali Mucki in Zajčki IMG_6515 tudi otroci smo pomagali zdravnici potrebovali bomo povoj

Otroci in delavke iz skupine Muckov in Zajčkov

 

(Skupno 816 obiskov, današnjih obiskov 1)